Реконструкція фільтраційної системи…

Успішний проект по реконструкції фільтраційної системи представники Bilek Filtry реалізували на пивзаводі Zeman в Луцьку, де виробляють пиво на основі традиційних старих рецептів відповідно до Баварського закону «Про чистоту пива», затвердженого Вільгельмом четвертим в 1516 році. Щоб зберегти первісний смак пива Zeman, його не пастеризують, тому для продовження терміну придатності використовують високотехнологічне обладнання Bilek Filtry.

Раніше на цьому пивзаводі використовувався каркасний кизельгуровий фільтр, який мав невелику продуктивність і значно поступався у якості фільтрації. Через негерметичність конструкції такого типу фільтрів втрачалася значна частина пива. Крім того для рамних фільтрів використовується опорний картон, який є витратним матеріалом.
У свічному кизельгуровому фільтрі FKSV 20 від Bilek Filtry, який установили на Zeman в процесі реконструкції, таких витратних матеріалів немає. Замість них використовуються дуже міцні опорні свічі, на які відбувається намивка кизельгура. Такі фільтри мають герметичну конструкцію, можуть бути частково або повністю автоматизовані, забезпечують стабільну якість фільтрованого пива, незалежно від збільшення перепаду мережі.

Новий фільтр FKSV 20 встановлений на пивзаводі, — це напівавтомат, його продуктивність при фільтрації пива складає 100-120 гл / год, вміст дріжжів в фільтрованому пиві — 0-5 дрожжівих кліток / 100 мл. пива, контроль якості фільтрації здійснюється автоматично, за допомогою вмонтованого мутномера.

Паралельно з установкою фільтра на пивзаводі Zeman ми розробили нові технологічні схеми зв’язку між ЦКТ, фільтром, лагерними тонками, форфасами, лініями розливу та установки СІР. Разом з спеціалістами пивзаводу ми провели комплексну роботу, що в кінцевому підсумку покращила якість продукції та підвищила продуктивність лагерно-фільтраційного відділення, — коментує директор ТОВ «Технологічний сектор», офіційний представник Bilek Filtri в Україні Сергій Прус.