КЕГОВЕ

ZEMAN

СТАРИЙ ЛУЧЕСЬК

Густина: 12,5%

Вміст алкоголю: 4,4% об.

Пиво м’яке, золотисте на колір з приємним ароматом хмелю. Для його виготовлення використовують особливі власно культивовані дріжджі, які придають пиву характерний «живий » смак. У післясмаку солодкість спадає, гіркоту стає сильнішою, кислинка перетворюється в більш цікаву ягідну.

DOPPELBOCK

Густина: 16,0%

Вміст алкоголю: 5,6% об.

Doppelbock («Доппельбок») – подвійний бок, об`єднує в собі кілька складних міцних лагерів. «Доппельбок» виготовляється з елітних сортів ячмінного солоду, німецьких сортів гіркого та ароматичного хмелю. Пиво має чистий гармонійний смак, надзвичайно насичений, з приємною гіркотою та тонким ароматом хмелю, янтарно-золотистою піною і високою міцністю.

ТЕМНЕ

Густина: 13,0%

Вміст алкоголю: 4,0% об.

Чудове густе і справді темне пиво від Луцького виробника. Має яскравий солодовий смак з відтінком кави, що дає йому особливість та яскраву смакоту. Післясмак має приємну гірчинку, яка не залишить байдужими споживачів. До складу цього напою входить солод світлий ячмінний, вода, солод карамельний та хміль. Дивовижне поєднання, що дарує чаруючий смак та яскравий аромат. Напій користується неабиякою популярністю серед українських споживачів.

ТЕМНЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ

Густина: 13,0%

Вміст алкоголю: 4,0% об.

Густе нефільтроване пиво карамельного кольору з хлібно-фруктовим ароматом, довершеним освіжаючим вираженим присмаком хмелю. При його виготовленні використовують лише природні компоненти: відбірний ячмінний солод, сорти гіркого та ароматного хмелю і особливі власно культивовані дріжджі, які придають пиву характерний “живий” смак. Така композиція справжніх інгредієнтів дозволяє сповна насолодитися смаком такого чудового напою і відчути всі тонкощі його аромату. “Земан Нефільтроване” – одне із особливих і яскравих напоїв, яке виготовляє Луцький Пивзавод.

ПШЕНИЧНЕ НЕФІЛЬТРОВАНЕ

Густина: 12,5%

Вміст алкоголю: 5,0% об.

“Пшеничне Нефільтроване” завдяки  унікальній рецептурі та технології кардинально відрізняється своїм оригінальним смаком та ароматом. Жива дріжджова бактерія продовжує свою життєдіяльність навіть в келихах. Це і є родзинкою напою. Пиво має насичений янтарно золотистий колір та тонкий аромат хмелю, а власно культивовані дріжджі надають напою характерний дріжджовий осад.

ЛІСПІ

КУЛЬТОВЕ

Густина: 13,0%

Вміст алкоголю: 4,7% об.

Новинка світлого пива Лисичанського пивзаводу. Пиво преміум класу низового бродіння. Цей пінний напій по справжньому чудовий, розкриває свій смак і аромат в чарівно тривалому солодовому смаку з відтінком лугових трав, які переходять плавно в легку хмельову гірчинку. Пиво зварене з відбірних світлих сортів ячмінного солоду також додається рис, хміль і дріжджі. Світло-золотистий відтінок який приємно радує око, не залишить байдужим до себе жодного цінителя цього пінного напою.

Всі права захищені